AKTUALITY

Město Semily povede silná koalice s širokou podporou

Necelý týden po volbách se podařilo Volbě pro Semily (VPS), hnutí SPOLU a ANO 2011 domluvit na budoucí spolupráci. Semily tak v dalším čtyřletém období povede tato silná koalice, která má jasnou nadpoloviční většinu v jednadvacetičlenném zastupitelstvu.

Pozvání k volbám

Vážení spoluobčané, milí Semiláci,
pomalu, ale jistě se blížíme k cíli. Volební kampaně finišují a už za týden rozhodnete, vy voliči, jak bude vypadat budoucí semilské zastupitelstvo a jakým směrem se bude příští čtyři roky naše město ubírat. Věříme, že příští víkend bude důvod k oslavě. Minimálně v hnutí SPOLU máme co slavit.

FLEKNA: Energie nám nechybí. Máme co nabídnout

Dvaapadesátiletý energetik Zdeněk Flekna vede v letošních komunálních volbách kandidátku Hnutí SPOLU. V Semilech, kde hnutí kandiduje, by rádi konečně dostali prostor ve městě něco změnit. Sám lídr by se chtěl podívat na zoubek městskému rozpočtu a zarazit předražené investice.

Tisková zpráva 31. srpen 2018

SEMILY, 31. srpna 2018 – Žádná populistická hesla, žádné nesplnitelné sliby. My totiž neslibujeme nemožné.

Do letošních komunálních voleb vstupujeme s jasným programem, který vychází z konkrétních potřeb našeho města a především občanů. V našem volebním programu jsme definovali celkem devět reálných cílů, které jsme schopni splnit, pokud dostaneme od voličů jasnou šanci.