Jdeme do toho OPĚT SPOLU s VÁMI!

Žádná populistická hesla, žádné nesplnitelné sliby. Jak jste se mohli přesvědčit v tomto volebním období, neslibujeme nemožné. I do letošních komunálních voleb v Semilech proto vstupujeme s jasným programem, který vychází z konkrétních potřeb našeho města a aktuální situace.

Chceme pokračovat v započaté práci. Je totiž stále mnoho oblastí, ve kterých se dá něco změnit nebo zlepšit fungování města,“ říká lídr HNUTÍ SPOLU Zdeněk Flekna.

Náš PROGRAM naleznete ZDE

Změny však mohou nastat pouze v případě, že nám dáte důvěru. Rozhodně máme chuť něco změnit, SPOLU s VÁMI!

Sestavili jsme opět silnou kandidátku lidí, kteří umí pracovat a jsou odhodláni své zkušenosti využít ve prospěch města. Nabízíme kandidáty, za kterými je viditelná úspěšná práce v jejich profesním životě. Nejsme žádný jednorázový účelový spolek, v komunální politice se pohybujeme již řadu let. Myslím si, že můžeme být pyšní na náš tým, který táhne opět SPOLU,“ uvedl David Pěnička z HNUTÍ SPOLU.

PŘEDSTAVUJEME VÁM NÁŠ TÝM

SPOLU s VÁMI to dokážeme!

S pozdravem
Tým HNUTÍ SPOLU


Vytisknout