AKTUALITY

Zdeněk Flekna: Jedině SPOLU to můžeme zvládnout!

„Již v minulém volebním období jsme nasbírali mnoho zkušeností, které chceme zúročit… Pojďte s námi do toho! Jedině SPOLU to můžeme zvládnout,“ říká ZDENĚK FLEKNA. 

Jdeme do toho OPĚT SPOLU s VÁMI!

Žádná populistická hesla, žádné nesplnitelné sliby. Jak jste se mohli přesvědčit v tomto volebním období, neslibujeme nemožné. I do letošních komunálních voleb v Semilech proto vstupujeme s jasným programem, který vychází z konkrétních potřeb našeho města a aktuální situace.

Běh na dlouhou trať, který je nutný odstartovat

S blížícími se podzimními volbami se nás novináři často ptají na to, s jakými největšími problémy se momentálně potýkají Semily. Domníváme se, že tím hlavním problémem je postupný úbytek obyvatel. Zejména mladí lidé po ukončení studia nemají moc důvodů, proč se do svého rodného města vrátit. Právě na tento trend se snažíme reagovat a chceme ho zvrátit. Podpora kvalitního školství, stabilizace veřejných služeb včetně zdravotnictví, podpora místních podnikatelů a nabídka pro volný čas...

Město Semily povede silná koalice s širokou podporou

Necelý týden po volbách se podařilo Volbě pro Semily (VPS), hnutí SPOLU a ANO 2011 domluvit na budoucí spolupráci. Semily tak v dalším čtyřletém období povede tato silná koalice, která má jasnou nadpoloviční většinu v jednadvacetičlenném zastupitelstvu.

Pozvání k volbám

Vážení spoluobčané, milí Semiláci,
pomalu, ale jistě se blížíme k cíli. Volební kampaně finišují a už za týden rozhodnete, vy voliči, jak bude vypadat budoucí semilské zastupitelstvo a jakým směrem se bude příští čtyři roky naše město ubírat. Věříme, že příští víkend bude důvod k oslavě. Minimálně v hnutí SPOLU máme co slavit.

FLEKNA: Energie nám nechybí. Máme co nabídnout

Dvaapadesátiletý energetik Zdeněk Flekna vede v letošních komunálních volbách kandidátku Hnutí SPOLU. V Semilech, kde hnutí kandiduje, by rádi konečně dostali prostor ve městě něco změnit. Sám lídr by se chtěl podívat na zoubek městskému rozpočtu a zarazit předražené investice.